תכנון

שלבי התכנון, על-פי אתי גבאי

אתי, כאשר את מדברת על תכנון הכוונה לתכנון של עיצוב הפנים?

כמעט. חלל הבית שלכם יהיה מלא קודם כל באהבה, בצחוק, ברגעים קטנים וגדולים של אושר, ביום יום הפרטי שלכם. העיצוב הפנימי צריך להיות אנושי, נוח ושימושי. זה העיקרון שמוביל אותי. קודם כל תכנון ורק אחר כך כיצד העיצוב הפנימי יביא אותו לידי ביטוי בדרך טובה ביותר.

זאת חשיבה יצירתית והאמת, הגיונית יותר. מה השלבים שנעבור?

תכנון הצורךתכנון הצורך

סטודיו אתי גבאי מתמחה במתן שירותי תכנון ועיצוב פנים יוקרתי ועכשווי לדירות יוקרה, בתים פרטיים, עסקים ומרחבים ציבוריים תוך הקפדה על דיוק ואיכות ללא פשרות. הצלחת כל פרויקט מתחילה בהקשבה ובירור הצרכים המדויקים ביותר שלכם על מנת שתקבלו בדיוק את מה שציפיתם לו , ויותר.

 

תכנון פונקציונאליתכנון פונקציונלי

לאחר היכרות אישית עם הלקוח, ניגש לתכנון הפונקציונלי של הנדסת האנוש, המרווח והנוחות עד הפרטים הקטנים, כמו מקומות אחסון, או היכן נמצא כל דבר במטבח. המטרה היא להשיג את התוצאה האיכותית ביותר תוך שמירה על פונקציונליות מושלמת של החלל למול צרכי הלקוח.

 

תכנון עיצובתכנון עיצובי

כעת נעבור לתכנון העיצוב הפנימי בקווים נקיים עם כמה שפחות קירות ותקרה גבוהה, עם שילוב נכון ומדויק של חומרים ופריטי עיצוב ברמה הגבוהה ביותר לבין מענה לתכנון הפונקציונלי. אנו אתכם לכל אורך התהליך ללא הגבלת סקיצות (עם אפשרויות להדמיות מקצועיות) ומענה לבקשותיכם.

 

תכנון בנייהתכנון בנייה

חשמל ותאורה, מיזוג, ריצוף, מטבח, נגרות... כל חלק מהתוכנית יעבור תכנון מדוקדק . גם כאשר יש שינויים תוך כדי עבודה, בזכות חשיבה יצירתית וקבלת החלטות משותפות תוכלו להתחיל לחיות בחלום שלכם כמה שיותר מהר. 

רוצים לדעת עוד על חבילת השירותים הכוללת של אתי גבאי? לחצו. כדי להכיר את אתי טוב יותר, לחצו פה.